Zilele trecute Oana Nistor a poposit în mijlocul misiunii noastre. Cum n-am reușit să o speriem iar ea s-a încăpățânat să scrie un material despre activitățile noastre, a iești ce-a ieșit.
Mulțumim Ziarul Lumina și Oanei Nistor pentru consecvență!
Domnul Hristos să ne lumineze pe toți!

GEORGIANA, DE LA ABANDON ȘCOLAR, LA VISUL DE A ÎNDRUMA DESTINE!
Dragilor, vă spuneam și ieri că lunile mai și iunie sunt cele mai frumoase din an la asociația noastră. Sunt lunile în care copilașii noștri de la Centrul de Excelență „Damian și Cosma” pur și simplu înfloresc. Și asta pentru




