Și dacă tot s-a mai dus o zi de sâmbătă, măcar să știm că nu s-a dus pe „apa sâmbetei”.
Mulțumim oamenilor harnici și darnici, care ne sunt alături! Slavă Ție, Doamne!



Vara asta, toate drumurile duc la INIMO!
Dacă te întrebi de ce nu trebuie să ratezi cel mai mare festival al binelui, primul răspuns e simplu: pentru că scena va exploda de energie! Andrei Bănuță, Smiley, Horia Brenciu, Vescan, Andia, Oana Radu, The Urs, Rareș și mulți




