Dragilor, minunatele ghete INIMO, all seson, deja au ajuns în picioarele multora dintre dumneavoastră, iar noi nu ne putem decât bucura, știind că munca și eforturile noastre nu au fost în zadar.
Foarte mulți oameni cu inimă bună, au fost extrem de încântați de perechea de INIMO, drept dovadă vă lăsăm și câteva recenzii.
Dacă încă nu ați comandat, puteți avea o pereche de INIMO, accesând link-ul https://glasulvietii.ro/pravalia-vietii/ , iar noi vom da fuguța la făbricuță și în cel mai scurt timp INIMO vor și ajunge la dumneavoastră.
HAIDEȚI SĂ ÎNCĂLȚĂM ROMÂNIA DESCULȚĂ!
Haideți, la INIMO!

GEORGIANA, DE LA ABANDON ȘCOLAR, LA VISUL DE A ÎNDRUMA DESTINE!
Dragilor, vă spuneam și ieri că lunile mai și iunie sunt cele mai frumoase din an la asociația noastră. Sunt lunile în care copilașii noștri de la Centrul de Excelență „Damian și Cosma” pur și simplu înfloresc. Și asta pentru




