Prea Sfântă Născătoare de Dumnezeu miluiește-ne pe noi!
Încă doi tineri din marea noastră familie s-au așezat la casa lor.

Cum sa nu-i iubești, cum să nu le pregătești Nunta și, mai ales, cum să nu pui umărul la așa lucrare minunată!
Vă mulțumesc, Maria – Ana și Marian, pentru frumoasa pildă oferită tuturor tinerilor din zilele noastre și pentru că ne faceți părtași la bucuria voastră!
Mulțumim tuturor celor ce ne-au sprijinit să – i aducem aici!
Să vă încununeze Domnul Iisus Hristos, cu rugăciunile Preacuratei Maicii Sale, cu harul și dragostea Sa!

GEORGIANA, DE LA ABANDON ȘCOLAR, LA VISUL DE A ÎNDRUMA DESTINE!
Dragilor, vă spuneam și ieri că lunile mai și iunie sunt cele mai frumoase din an la asociația noastră. Sunt lunile în care copilașii noștri de la Centrul de Excelență „Damian și Cosma” pur și simplu înfloresc. Și asta pentru




