
GEORGIANA, DE LA ABANDON ȘCOLAR, LA VISUL DE A ÎNDRUMA DESTINE!
Dragilor, vă spuneam și ieri că lunile mai și iunie sunt cele mai frumoase din an la asociația noastră. Sunt lunile în care copilașii noștri de la Centrul de Excelență „Damian și Cosma” pur și simplu înfloresc. Și asta pentru




