
AM DUS COPIII LA MARE CU UN MICROBUZ CU 15 LOCURI… DE CE AM ÎNCEPUT MISIUNEA ACUM 20 DE ANI?
Dragilor, se împlinesc două decenii de când purtăm pe umeri și în inimi această cruce, care ne-a devenit, prin mila Domnului, cea mai mare binecuvântare, și anume Tabăra „Marea Vieții”. Îmi aduc aminte și acum de începuturi. Am pornit la




